Wólczanka w odwrocie

Czarni Sójkowa 5:0 (4:0) Wólczanka Wólka Grodziska
Inauguracja sezonu za nami, lecz raczej każdy będzie chciał zapomnieć o wyniku jak najszybciej. Drużyna Czarnych wiosną jeszcze grała w A klasie co było widoczne na boisku w pierwszej połowie, gospodarze dobrze rozgrywali piłkę i stwarzali sobie dużo sytuacji strzeleckich. Bramki jednak padały głównie po naszych błędach w obronie, w naszym zespole brakowało również zgrania i komunikacji co przełożyło się na niewielką liczbę sytuacji podbramkowych. Druga połowa to już zdecydowanie lepsza gra w naszym wykonaniu, niestety mimo kilku dogodnych sytuacji bramkowych bramkarz Czarnych zachował czyste konto przez całe spotkanie. A na dodatek po kolejnym błędzie w obronie gospodarze ustalają wynik spotkania na 5-0. Warto odnotować również, że pierwszy raz w historii trener mógł i wykorzystał wszystkie dostępne zmiany, liczymy na dobrą frekwencję naszych zawodników w kolejnych meczach.