KS Smolarzyny ponownie za silne..

W ubiegłą niedziele Wólczanka WG rozegrała swój drugi sparing w ramach przygotowań do sezonu. Po zaskakującej wygranej z Sokołem Hucisko przyszedł czas na KS Smolarzyny. Dotychczas raz mierzyliśmy się z tym zespołem i przegraliśmy wtedy 0:1 w meczu rozegranym w Żołyni. Pomimo tego, że był to sparing chcieliśmy się zrewanżować, jednakże sztuka się ta nie udała..

Do przerwy na tablicy widniał wynik 0:2 dla gospodarzy. Nasza gra była słaba, a miejscowi lepiej rozgrywali piłkę i dzięki naszym błędom zdołali zdobyć dwie bramki. Na uwagę zasługuje sytuacja z pierwszych minut spotkania gdzie po bezpardonowym faulu zawodnika ze Smolarzyn nasz zawodnik Łukasz Fleszar o mało nie przypłacił tego bardzo poważną kontuzją nogi..! Gdy emocje opadły dokończyliśmy mecz. W drugą połowę weszliśmy napędzeni apetytem na zwycięstwo zwłaszcza, że kontaktową bramkę zdobył Grzegorz Siuzdak. W całym meczu zdobył ich dwie, a warto dodać fakt, że wrócił on po kontuzji. Czyżby powrót formy? Wynik meczu 3:2  dla gospodarzy to końcowy rezultat.

Zapraszamy wszystkich na ligowe starcia!