Kolejka nr 4 !!!

B klasa nie zwalnia tempa, już w najbliższy weekend 4 kolejka spotkań, w której jedziemy na trzeci wyjazd tym razem do Łukowej. Nasz mecz oraz spotkanie Orła Rudnik z Czarnymi Sójkowa odbędą się w sobotę, mecz w Rudniku zapowiada się jako hit kolejki. Nasz najbliższy rywal w tym sezonie gra bardzo solidnie, jak do tej pory w trzech kolejkach zdobyli już 6 pkt, stracili tylko jedną bramkę przegrywając u siebie w 2 kolejce 0:1 z Sanem Wierzawice. Dotychczas mierzyliśmy się z Łukowa dwukrotnie oba spotkania zakończyły się wynikiem 0:2 dla Łukowej. W sobotę będziemy chcieli powalczyć o pierwsze punkty w tym sezonie, pomóc w tym mają powracający z zagranicy Bartosz Pawul oraz nasz nowy nabytek Krzysztof Grzywna. Pozostałe spotkania odbędą się w niedzielę o 13:00.

Sobota 17:30

KS Łukowa