Grabniak Hucisko 4:2 (2:0) Wólczanka WG

Przegrywamy wyjazdowy mecz z Grabniakiem Hucisko 4-2 (2:0), rywal już do przerwy prowadził 2:0. Mimo nie korzystnego rezultatu zdołaliśmy się podnieść i wyrównać na 2:2 po bramkach Łukasza Fleszara i Tomasza Leji lecz wynik ten utrzymał się tylko do 85 minuty. W ostatnich minutach tracimy dwie bramki i przegrywamy 4:2, trener na meczu nie mógł skorzystać z wszystkich kluczowych zawodników z różnych powodów na meczu wstawiło się tylko 14 zawodników, widoczny był brak nominalnego bramkarza lecz trzeba przyznać że Jarosław Czech w roli bramkarza bardzo dobrze sobie poradził :)
Grabniak Hucisko -Wólczanka Wólka Grodziska 4:2 (2:0)

P. Partyka 12, J. Partyka 28, Tryka 85, 88 - Ł. Fleszar 60, Leja 69

Skład Wólczanki:
J.Czech- D.Fleszar, Kozyra, J.Pytel, P. Miś- Leja, A.Czech, Nowak (Słysz), B.Pawul (Nicpoń)- K. Grzywna, Ł. Fleszar

Wyniki pozostałych spotkań :
➡Orzeł Rudnik -San Wierzawice 3:1 (1:0) Kluk 20, Bizior 73, Betleja 80 - Sarzyński 82;
➡Jutrzenka Kopki -Jodłą Przychojec 4:4 (3:3) Kostyra 25, 36, Reichert 26, Pająk 86 z karnego - Sarzyński 7, 70, K. Plichta 17, 37.
➡KS Łukowa- Kłyż Tarnogóra 5:2 (4:1) Mieleszko 15, 17, Rajski 30, Szupert 35, M. Baj 47 - Młynarski 10, Gałdyś 70
➡Polonia Przędzel -Advit Łętownia1:5 (1:4) D. Śnios 28 - Paweł I Łyko 5, 37, 42, Kolano 30, Szeliga 76 z karnego
➡Victoria Giedlarowa- Orzeł Biedaczów 3:1 (2:1) Mendrek 12, Patryk Baj 27, Grodzicki 68 - Daź 18
➡Majdan Łętowski -Czarni Sójkowa 2:1 (1:0) Koczot 39, Tupaj 63 - Chamot 75 z karnego.