Druga sparingowa przegrana

Wynikiem 2:0 zakończył się nasz ostatni przedsezonowy sparing rozegrany w Biedaczowie z miejscowym Orłem. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis pomimo kilku bardzo ładnych akcji ze strony gospodarzy. Nasi zawodnicy również mieli stuprocentowe sytuacje, jednakże brakło wykończenia. Druga połowa to dwa błędy naszych obrońców i mamy końcowy rezultat.. Na uwagę zasługuje jednak przepiękny strzał naszego napastnika Arkadiusza Rozlazłego, który po rzucie różnym i zgraniu piłki przez obrońce przymierzył z lewej nogi z 20 metra w samiutkie okienko! Bramka? Otóż nie.. Jakimś cudem bramkarz Orła musnął piłkę, która po jego interwencji odbiła się od poprzeczki. Parę strzałów oddał Tomasz Leja, który został wypożyczony właśnie z Orła do Wólczanki na przyszłą rundę jesienną. Brakowało wykończenia, ale rokowania na przyszły sezon są znaczne :)